0 $

Yatırımsız, ücretsiz, zamanınızı boşa harcamayan PTC siteleri, ek işler

İlan Açıklaması

Bu yazımızda sizler için seçtiğimiz PTC ( Reklam izleme / Anket doldurma ) ağırlıklı, tamamen ücretsiz, yatırımsız işleri sizlere önemle niçin tavsiye ettiğimizi açıklamaya çalışacağız.

Öncelikle tavsiye ettiğimiz tüm işlerin kullanışlı, ara yüzü basit ve uzun yıllardır ödeme yapan, denenmiş, ödeme aldığımız dürüst siteler olduğunu belirtelim.

Sizlere ek iş olarak tavsiye ettiğimiz sitelerin çoğunluğu kazanç ödemelerini dolar ( USD ) yada BTC ve benzeri kripto paralar olarak ödeme yapmaktadır. Hepinizin bildiği gibi Amerikan Doları ( USD ) ; ülkemizin ve ülkemize benzer durumda diğer ülkelerin para birimlerine karşı yüksek miktarda değerlenmiş durumda. Örneğin ben bu yazıyı size yazarken , 23.08.2022 tarihi akşam saatlerinde 1$ = 18,12TRY olmuş durumda. Yani 1 dolar, paramızın 18 katı ! Bu şu an ki durum. USD’nin paramız karşısında ilerleyen zamanlarda daha fazla değerlenmeyeceğinin hiç bir garantisi yok..

Yakın geçmişte dolar bu kadar değerlenmeden önce insanlar bu işleri önemsemez ve vakit geçirmeye değmez diye düşünürken, şimdilerde bu işler önemli bir ek gelir kaynağı haline geldi. Bu yeni durumda, yakın zamanda yaşadığımız pandemi ve doların aşırı değerlenmesi bu sitelere ilgiyi arttırdı ve bu ilgi sitelerinde, sitelere üye olup kullananlarında gelirlerini arttırdı..

Bilgi verdiğimiz işlerin ortak özellikleri ;

✔ Minimum ödemeler : 2, 5, 10$ aralıklarında ( daha düşük minimum ödemeli işler de var, fakat işlerin çoğunluğu belirttiğimiz minimum ödeme miktarlarında )

✔ Tavsiye ettiğimiz tüm işler kendini ispatlamış ve ödeme yapan dürüst sitelerdir

✔ Sabırlı olursanız uzun vadede çok ciddi gelirler elde edebilirsiniz

Bu İlanı Paylaş:

Ek Bilgi

İLİstanbul
İlçeKadıköy
E-Postakozalak@yandex.com
Web Urlhttps://yatirimsizekkazanc.wordpress.com/

Yorumlar