1.00 TL

Özel Mavibeyaz Sağlık Kabini

İlan Açıklaması

Mavibeyaz Sağlık Kabini; özel sağlık sektöründe 7/24, eğitimli ve dinamik kadrosuyla, modern tıbbi cihazlarla ve alanında en az 10 yıllık uzman deneyimli sağlık ekibimizle 2022 yılında hizmetinize girmiştir. Kurumumuz Sağlık Bakanlığınca onaylı ve ruhsatlı, İlçe Sağlık Müdürlüğünce denetimlere tabi olan bir sağlık kuruluşudur. Hastalarımız ile özel olarak yakından ilgilenmekten memnuniyet duyan kurumumuzda kaliteli, hızlı, güvenilir ve çağdaş bir sağlık hizmeti verilmektedir.

Hasta memnuniyetini arttırmaya yönelik, hastalarımızın mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli hastalarımızın ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Evde Hemşirelik Hizmetleri hastanın durumunun alanında uzman hemşireler tarafından kendi yaşam alanı içerisinde gördüğü bakımların tümüne verilen isimdir. İleri yaş, kalp hastalıkları ya da onkolojik hastalıklar gibi sürekli olarak devam eden hastalıklar nedeniyle sağlık kurumlarına gitmekte zorluk çeken, yatağa bağımlı veya hareket konusunda kısıtlılıkları bulunan hastalara tedavileri, laboratuvar hizmetleri, tıbbi bakım ve hizmetler kurumumuz tarafından uzman sağlık personeli ile bulundukları ortamda verilir. Evdeki hasta yakınlarının da bu konularda eğitimlerinin sağlanmasıyla hastaya aynı zamanda gerekli olan psikolojik ve sosyal desteğin de sağlanması amaçlanır. Hastaların yaşam kalitesini arttıran evde sağlık hizmetleri ülkemizde her geçen gün gelişmekte ve yaygınlaşmakta ve sağlık sistemleri arasında hızla yerini almaktadır.

Birincil amacımız hastalarımızın bakım kalitesini sürekli olarak arttırmak ve memnuniyetin en üst düzeyde tutulmasını sağlamaktır. Bu sayede tanıdığı bir ortamda hasta kendini daha güvende ve rahatlamış hissedeceği için tedaviye daha olumlu yanıt verebilmektedir. Yarı ya da tam yatağa bağımlı, temel ihtiyaçlarını gideremeyen hasta kişi ihtiyaçları doğrultusunda kısa (saatlik, günlük gibi) veya uzun (haftalık, aylık gibi) süreli olarak Mavibeyaz Sağlık Kabininden hemşirelik hizmeti alabilir.

Bu İlanı Paylaş:

Ek Bilgi

İLİstanbul
İlçeBeylikdüzü
AdresKavaklı Mah. Zağonas Paşa Sok. No:35/3
Telefon05548583690
E-Postaozelmavibeyazsaglik@gmail.com
Web Urlhttps://marinasaglik.com
İnstagram Adresihttps://www.instagram.com/mavibeyazsaglik/

Yorumlar