5.00 $

Online Lazer Kesim Merkezi

İlan Açıklaması

Online Lazer Kesim, Türkiye’nin Avrupa yakasında, İstanbul şehir merkezine 120 km mesafede, Çorlu’da bulunan fabrika binasında sac kesme ve bükme sektöründe hizmet vermektedir. Hizmet alanlarımız Lazer Kesim, Oksijen Kesme ve Bükme hizmetleridir. Firmamız Bulgaristan Lesova sınır kapısına 177,3 km, İpsala sınır kapısına 150 km mesafede yer almaktadır.

5500m² fabrika binamızda açık ve kapalı, CNC Lazer teknolojisi ve bükme makinelerinde Lazer Kesim Büküm hizmeti veriyoruz. ST37- ST44- ST52, dkp, hrp, galvanizli saclar, paslanmaz levhalar, alüminyum levhalar, pirinç levhalar gibi sac levhalar üzerindeki metin ve desen kesimlerini şeffaf, kaliteli ve temiz bir işçilikle müşterilerimize en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Online Lazer Kesim, müşterilerine gösterdiği kaliteli hizmet, samimiyet ve güvene dayalı işbirliği, ekonomik çözümler ve zamanında teslimat ile kalite farkı yaratmaktadır.

Online Lazer Kesim; Kalite fark yaratır ve yönetim mantığına uygun olarak müşteri memnuniyetini esas alır. Sadece müşterilerimizi memnun etmek istemiyoruz, kalitemiz ve içeriğimizle onları memnun etmek istiyoruz. Uygun fiyat, kaliteli üretim, zamanında teslimat en önemli ilkelerimizdir.

Conmach Online Lazer Kesim olarak sektöre adım attığımız günden bu yana en iyi hizmet seviyesine ulaşmak için çabalıyor, verimli bir çalışma düzeninde müşterilerimize sunulan iletişim kanallarını açık ve anlaşılır tutmaya özen gösteriyoruz.

Online Lazer Kesim Merkezi’nin  misyonu söz verilen zamanda olağanüstü hizmet sunmaktır. Ekibimiz her projeye özel bir ilgiyle yaklaşarak asla başarıyı riske atmaz. Umarız aradığınız niteliklere sahibizdir. Genel istek ve talepleriniz için hemen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu İlanı Paylaş:

Ek Bilgi

İLTekirdağ
İlçeÇorlu
AdresCumhurriyet Mahallesi, Ali Osman Çelebi Blv. No: 105, 59850 Çorlu/ Tekirdağ
Posta Kodu59850
Telefon+905444687549
E-Postaconmach@outlook.com.tr
Web Urlhttp://www.lasercuttingbending.com
İnstagram Adresihttps://www.instagram.com/lasercuttingbending/
Facebook Adresihttps://www.facebook.com/lasercuttingbending
Youtube Adresihttps://www.youtube.com/@onlinelasercutting

Yorumlar